ХП Енви ТоуцхСмарт 15.6″ Тоуцх-сцреен лаптоп Интел Цоре и5 4210м, 8МБ меморије – 750ГБ хард диск – Природни Сребрна

ХП Енви ТоуцхСмарт 15.6" Тоуцх-сцреен лаптоп Интел Цоре и5 4210м, 8МБ меморије - 750ГБ хард диск - Природни Сребрна

Просечан рејтинг:
ХП Енви ТоуцхСмарт 15.6" Тоуцх-сцреен лаптоп Интел Цоре и5 4210м, 8МБ меморије - 750ГБ хард диск - Природни Сребрна

Опис производа

ХП ЕНВИ м6-н015дк 4тх ген Цоре и5-4210М 8ГБ 750ГБ 15.6 '' ТоуцхСцреен БТ Вебцам ПОБЕДА 8

Детаљи

  • 4тх Ген Интел® ЦореТМ и5-4210М процесор Уз 3МБ Л3 кеш меморије и процесора 2.6ГХз брзине / Виндовс 8.1 64-битни оперативни систем унапред инсталиран.
  • 8МБ СДРАМ ДДР3Л / Интел ХД Грапхицс 4600 / Буилт-ин хигх-спеед бежични ЛАН (802.11и) / Блуетоотх интерфејс
  • 750МБ диск / Оптички уређај није укључен /2 УСБ 3.0 и 2 УСБ 2.0 портови / 1 ХДМИ порт
  • 15.6" ЛЕД позадинским осветљењем високе дефиниције цапацитиве сцреен дисплаи / ХП ТруеВисион високе дефиниције вебцам
  • 6-ћелија литијум-јонска батерија (2200 мАх)/ АЦ струјни кабл / МУЛТиФОРМАТ Медиа Реадер / Мере само 0.7" танак

HP ENVY TouchSmart 15.6" Тоуцх-сцреен лаптоп Интел Цоре и5 4210м, 8МБ меморије - 750ГБ хард диск - Природни Сребрна 3.3 од 5 на бази 18 рејтинг.
HP Laptops Laptops HP ENVY TouchSmart 15.6" Тоуцх-сцреен лаптоп Интел Цоре и5 4210м, 8МБ меморије - 750ГБ хард диск - Природни Сребрна $799.99

Пошаљите Ваш коментар