Делл Востро 17 7000 Серија 17,3-инчни тоуцхсцреен лаптоп, и7746-3125СЛВ

Делл Востро 17 7000 Серија 17,3-инчни тоуцхсцреен лаптоп, и7746-3125СЛВ

Просечан рејтинг:
Делл Востро 17 7000 Серија 17,3-инчни тоуцхсцреен лаптоп, и7746-3125СЛВ

Опис производа

Врхунац перформансе. Десктоп моћи у слеед ковани алуминијумски дизајн спортски 4тх ген Интел Цоре процесорима, Виндовс 8.1, и експанзивна 17.3 екран.

Детаљи

  • Интел Пентиум процесор и5-5200У (3М Цацхе, 2.2 ГХз)
  • 12 ГБ ДДР3
  • 1000 МБ 5400 рпм Хард Дриве
  • 17.3-Инчни екран
  • Виндовс 8.1

Делл Востро 17 7000 Серија 17,3-инчни тоуцхсцреен лаптоп, и7746-3125СЛВ од 5 на бази рејтинг.
Делл Лаптопс Лаптоп Делл Востро 17 7000 Серија 17,3-инчни тоуцхсцреен лаптоп, и7746-3125СЛВ $999.99

Пошаљите Ваш коментар